В Закарпатській області роз’яснення щодо проведення аукціонів із закупівлі необробленої деревини

В Закарпатській області роз’яснення щодо проведення аукціонів із закупівлі необробленої деревини

17.03.15 11:30 0 469
Пунктом 1 наказу Державного комітету лісового господарства України від 19.02.2007 року № 42 затверджено Положення про організацію та проведення та проведення аукціонів з продажу необробленої деревини, яке регулює порядок реалізації усієї необробленої деревини.

Дане Положення передбачає порядок реалізації необробленої деревини через аукціони на базі товарних бірж, з якими продавцями укладено відповідний договір про проведення аукціону.

Продавцями на аукціоні виступають постійні лісокористувачі, які здійснюють заготівлю деревини на території України в порядку, встановленому законодавством. У свою чергу, покупцями можуть бути суб'єкти господарської діяльності незалежно від форм власності, резиденти України. Положення передбачає, що закупівля деревини може відбуватися виключно для забезпечення потреб власного деревообробного виробництва.

Для участі в аукціоні суб'єкти господарської діяльності зобов'язані подати відповідну заяву, а також додатковий перелік документів, які доводять обґрунтованість заявки, зокрема, довідку щодо обсягу фактично переробленої деревини за попередній квартал.

Кількість пропонованої на продаж деревини регламентується пунктом 2 Положення і передбачає виставлення на аукціон усієї необробленої деревини в обсязі квартальної заготівлі постійними лісокористувачами.

Відповідно до пункту 2.9 Положення, ціни на аукціоні формуються вільно без надання переваги будь-яким учасникам торгів задля забезпечення ринкового підходу в її утворенні.

Про це повідомили у Закарпатській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Вінничина: допоможіть ...
Наступна новина: На Тернопіллі злодійську ...

КОМЕНТАРІ