На Хмельниччині стартує щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини»

На Хмельниччині стартує щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини»

18.03.15 09:25 0 391
З метою формування екологічної культури, розвитку естетичних здібностей засобами художньої творчості, а також популяризації природоохоронної роботи, сприяння розвитку екологічної освіти та поширення екологічних знань у період з 16 березня по 15 травня 2015 року у Хмельницькій області стартує щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини».

Конкурс проводиться відповідно до Положення, затвердженого спільним наказом Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 26 лютого 2015 року за 09-н/64-од, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області від 10 березня 2015 року за № 10/1978.

Для участі у Конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів області з метою вивчення та відтворення стану довкілля у творчій формі поробок, малюнків та фоторобіт, що висвітлюють дослідницьку, природоохоронну та екологічну діяльність.

За результатами перевірки робіт учасників Конкурсу, склад журі визначить переможців за номінаціями краща поробка, кращий малюнок, краща фоторобота на природоохоронну тематику, які будуть нагородженні відзнаками Департаменту екології та природних ресурсів, Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Департамент екології та природних ресурсів та Департамент освіти і науки облдержадміністрації закликають представників учнівської молоді навчальних закладів області взяти участь у Конкурсі.

Контактні особи: Круглов Георгій Максимович – головний спеціаліст відділу екологічної експертизи та економіки Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації, тел. (0382) 79-41-01; Демчишина Зоя Іванівна – методист Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, тел. (0382) 55-14-49.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ