На Хмельниччині до адміністративної відповідальності за корупцію притягнуто головного бухгалтера акціонерного товариства

На Хмельниччині до адміністративної відповідальності за корупцію притягнуто головного бухгалтера акціонерного товариства

18.03.15 12:28 0 365
Жінка порушила вимоги Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та допустила конфлікт інтересів: впродовж двох років мала в своєму безпосередньому підпорядкуванні дочку, яка виконувала обов'язки її заступника.

За матеріалами працівників відділу боротьби з корупцією управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області складений та направлений до суду протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, вчиненого головним бухгалтером філії одного з публічних акціонерних товариств області.

Встановлено, що підозрювана порушила вимоги Закону та не повідомила в письмовій формі директора філії про наявний у неї конфлікт інтересів, а саме про те, що впродовж двох років в безпосередньому підпорядкуванні головного бухгалтера працювала її дочка, виконуючи обов'язки заступника.

Суд визнав головного бухгалтера винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 «Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів» Кодексу України про адміністративну відповідальність та зобов'язав її сплатити штраф, передбачений законом.

Якщо ви володієте інформацією щодо корупційного безладу, повідомляйте за телефонами довіри УБОЗ УМВС України в Хмельницькій області — 69-25-54 та Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України — 097-220-31-16, електронна скринька довіри http://www.guboz.gov.ua/corrup.html.

СЗГ УМВС України

в Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У ЛУЦЬКУ ВОДІЙ ЗБИВ ...
Наступна новина: Буковинські міліціонери ...

КОМЕНТАРІ