В Житомирській області любарські правоохоронці розшукали викрадача сільськогосподарського реманенту

В Житомирській області любарські правоохоронці розшукали викрадача сільськогосподарського реманенту

18.03.15 11:53 0 408
Працівники міліції встановили, що дискові борони та інше обладнання з двору жительки району викрав її односелець.

До Любарського РВ УМВС звернулась 40-річна жителька с. Великих Деревичів із заявою про викрадення у неї металевої рамки сільськогосподарського обладнання та дискових борін. За словами заявниці, реманент зник кілька тижнів тому.

Правоохоронці встановили, що кримінальне правопорушення вчинив 22-річний односелець жінки. Молодик у скоєному зізнався. За фактом крадіжки триває розслідування.

Шановні громадяни! Міліційні зведення часто фіксують крадіжки металу найрізноманітнішого спектру. Крадії не гребують нічим, цуплячи посуд, дроти ліній радіомовлення, електропередач та телефонні кабелі, сільськогосподарський реманент, аби потім здати ці речі до пунктів прийому металобрухту.

Працівники міліції постійно проводять спеціальні заходи, спрямовані, на розкриття названих крадіжок та виявлення існуючих підпільних пунктів прийому металобрухту.

Слід пам'ятати, що обидва діяння – незаконне заволодіння чужим майном і порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом визнаються як кримінальні правопорушення, за вчинення яких передбачена відповідальність згідно з чинним Кримінальним кодексом України.

Прес-служба УМВС

України в Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Вінничині до п'яти ...
Наступна новина: Один з кращих аудиторів у ...

КОМЕНТАРІ