Рятувальники навчають мешканців Прикарпаття правилам пожежної безпеки

Рятувальники навчають мешканців Прикарпаття правилам пожежної безпеки

18.03.15 09:57 0 407
На Прикарпатті значно зросла кількість пожеж у порівнянні з аналогічним періодом минулого року – 615 випадків проти 480, що складає майже 30 відсотків, але натомість на аналогічну величину зменшилася кількість випадків загибелі людей на пожежах – 14 проти 20.

Однак у зв’язку з суттєвим збільшенням кількості пожеж на території області прикарпатські рятувальники посилили інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, разом з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями вони активно роз’яснюють мешканцям краю правила безпечної поведінки в побуті та під час відпочинку, застерігають від нехтування такими елементарними, але життєво необхідними нормами.

Рятувальники здійснюють подвірні обходи у сільській місцевості, особливо звертаючи увагу на помешкання соціально незахищених громадян, пенсіонерів та багатодітних родин, застерігають від спалювання сухої трави на обійстях та в екосистемах, наголошують на дотриманні правил безпечної поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Для кращої наочності та переконливості людям роздають інформаційні листівки застережливого характеру. Не оминають своєю увагою працівники Управління ДСНС в області і мешканців міської зони – з людьми вони спілкуються на вулицях міста, наголошують, що причиною більшості пожеж є саме людський фактор, недбале і байдуже ставлення людей до власної безпеки. І справді, іноді вистачає маленької іскри, щоб велика пожежа знищила роками нажите майно, а то й забрала найцінніше, що є у людини – життя.

У свою чергу, мешканці Прикарпаття запевняють, що до власної безпеки та безпеки рідних та близьких, особливо маленьких дітей, ставляться відповідально. Такі заходи будуть проводитися і надалі, адже безпосереднє живе спілкування з людьми у погонах є одним з найефективніших способів запобігти пожежам та нещасним випадкам на них.

Управління ДСНС в області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Повідомлено про підозру ...

КОМЕНТАРІ