У Тернополі триває безстрокова акція протесту рідних бійців батальйону «Збруч»

У Тернополі триває безстрокова акція протесту рідних бійців батальйону «Збруч»

18.03.15 11:12 0 402
Безстрокову акцію протесту 17 березня розпочали у Тернополі рідні бійців батальйону «Збруч». Вони вимагають демобілізації військовослужбовців, адже рік їхньої служби закінчився ще 10 березня.

Активісти перекрили рух транспорту на так званому «кільці», що на масиві «Дружба».

Галина Поглод з села Котів Бережанського району чекає сина. У зоні проведення АТО він уже більше року.

«Вони виконали свій обов'язок, незважаючи на різні обставини, - каже жінка. – Є Указ Президента про демобілізацію. Тому ми наполягаємо, щоб наших хлопців якомога швидше відпустили».

Активісти запевняють, що готові стояти, поки не побачать реальних дій щодо вирішення проблеми.

За словами заступника голови обласної державної адміністрації Леоніда Бицюри, відповідні звернення направлено і в Адміністрацію Президента України, і в Кабінет Міністрів.

«Все, що ми могли зробити на рівні Тернопільської області, всі звернення на центральні органи влади, ми зробили, - констатував заступник. – Така ситуація склалася, оскільки не відбулося ротації бійців, які готувалися в навчальному центрі Мукачевого. Звідти очікують поповнення. Відповідно, тільки тоді наших бійців відпустять».

За словами Леоніда Олексійовича, затягнувся процес військових навчань, відпрацювання злагодження. Це і спричинило таку паузу.

«Ми розуміємо, що залишити позиції зараз, коли немає заміни, неможливо, - наголосив він. –Ми проти того, щоб непідготовлені люди потрапляли на фронт. Вони мають відбути всі етапи навчання. Тому мусимо дочекатися, коли ж все-таки наших бійців замінять».

Леонід Бицюра повідомив про інформацію, що впродовж тижня відбудеться часткова ротація, і ми зустрічатимемо у Тернополі першу частину бійців батальйону «Збруч».

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ