В Луцьку весняні старти орієнтувальників

В Луцьку весняні старти орієнтувальників

18.03.15 14:09 0 482
У неділю в м. Луцьку у парковій зоні біля ЗОШ І-ІІІ ступеня № 20 комітет по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради спільно з міським центром туризму, спорту і краєзнавства учнівської молоді та клубом спортивного орієнтування “Орієнт” організували відкритий чемпіонат міста Луцька зі спортивного орієнтування (паркового).

Організатори ставили за мету розвиток і популяризацію спортивного орієнтування, як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури і спорту, всебічний гармонійний розвиток особистості, сприяння формуванню здорового способу життя, пропаганду шкідливих звичок серед дітей та дорослих.

Змагання проводилися у наступних вікових групах: чоловіки та жінки 2000 р.н. і старші, 2001-2002 і 2003-2004 років народження. На старт змагань вийшло близько ста спортсменів з Луцького, Ківерцівського, Рожищенського районів та міста Луцька.

Незважаючи на примхи погоди, всі учасники справилася з завданнями і відшукали контрольні пункти, які їм запропонували організатори.

За найкращим часом подолання дистанції визначилися переможці.

У елітній групі вісімнадцятирічних і шістнадцятирічних перемогу святкували лучанка Яна Микитюк (тренер Ярослав Волинець) і Богдан Нагірний з села Боратин, Луцького району (тренер Віталій Гнатюк).

У групі чотирнадцятирічних не було рівних лучанці Марії Фесик (тренер Олег Черчик) і Максиму Семенюку з Гіркої Полонки (тренер Андрій Востріков).

В групі наймолодших дванадцятирічних спортсменів першими подолали дистанцію Ірина Сич з села Лище, Луцького району (тренер Алла Корнійчук) і Богдан Симус з Гіркої Полонки (тренер Володимир Гуцаленко).

На завершення змагань переможці та призери нагороджені дипломами відповідних ступенів від комітету по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ