Вінницька область: рятувальники навчають безпеці дітей та батьків

Вінницька область: рятувальники навчають безпеці дітей та батьків

19.03.15 18:48 0 351
На території Вінницької області триває регіональна інформаційна кампанія щодо навчання населення основним аспектами цивільного захисту. В рамках проведення якої, особлива увага приділяється навчанню підростаючого покоління. І враховуючи вікові особливості, рятувальники та освітяни акцентують увагу на практичному відпрацюванні набутих знань.

Для наймолодших проводиться пізнавальна гра «Тато, мама, я – рятувальників сім`я». І діти і батьки змагаються за перемогу, демонструючи уміння надати першу долікарську допомогу, користуватися засобами індивідуального захисту, усією сім`єю знаходять відповіді на питання в інтелектуальній частині гри та спільно захищають підготовлені вдома фото або відео проекти.

«У світлі подій, які нині відбуваються в державі, співробітники оперативно-рятувальної служби посилили навчання різних верств населення основам цивільного захисту, - зазначає головний рятувальник області полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук. – надактуальними є питання навчити подолян зберегти своє життя не лише при виникненні надзвичайних подій та ситуацій. Перед нами стоїть завдання донести до кожного елементарні правила поведінки у випадку воєнної або терористичної загрози. Щоб достукатись до кожного, ми задіюємо всі можливі форми та методи».

Навчаючи у формі гри дітей та молодь, рятувальники Вінниччини невимушено долучають до цього процесу і дорослих – батьків, викладачів, колективи персоналу навчальних закладів. Позитивні емоції, гарні спогади, і головне – знання та вміння – ось, що залишається у кожного з учасників по завершенню.

ГУ ДСНС України у Вінницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області за ...
Наступна новина: Ужгородські свободівці ...

КОМЕНТАРІ