Відбулася нарада керівників правоохоронних органів Волині з питань протидії корупції

Відбулася нарада керівників правоохоронних органів Волині з питань протидії корупції

19.03.15 19:13 0 425
У прокуратурі Волині під головуванням прокурора області Дмитра Чепіжака відбулася розширена оперативна нарада за участі керівників правоохоронних органів області, на якій обговорено стан запобігання і протидії корупції в регіоні.

Розпочинаючи нараду, прокурор області зазначив, що боротьба з корупцією є одним із основних завдань усіх державних органів і громадськість чекає реальних результатів цієї боротьби.

Результати ж роботи правоохоронних органів Волині за минулий та поточний роки засвідчили, що їхня діяльність на цьому напрямі потребує негайної активізації.

З початку року до суду скеровано дев'ять обвинувальних актів за минулорічними провадженнями про корупційні злочини. Цьогоріч же розпочато лиш чотири таких провадження.

Роботу правоохоронних органів області, - наголосив Дмитро Чепіжак, - наразі необхідно зосередити на викритті злочинів у бюджетній сфері, насамперед при закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти, кредитно-фінансовій і банківська системах, зовнішньоекономічній діяльності, сфері приватизації, агропромисловому та паливно-енергетичному комплексі.

Збільшувати довіру та підвищувати авторитет правоохоронної системи в суспільстві потрібно, викриваючи організовані злочинні груп з корумпованими зв’язками в органах влади та управління, злочини, вчинені за участі суддів та державних службовців 1-3 категорій. Зусилля ж правоохоронної системи все ще спрямовуються переважно на виявлення та розслідування корупційних діянь, які не спричинили суттєвих наслідків.

Удвічі більше, ніж у 2014 році, виявлено цьогоріч спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції в області адміністративних корупційних правопорушень (14 проти 7).

Зокрема, викрито чотирьох державних службовців (3,5 та 6 категорії), трьох посадових осіб юридичних осіб публічного права (голови ДВК), одного депутата місцевої ради, шість посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Проте діяльність правоохоронців на цьому напрямку також необхідно покращити.

Завершуючи нараду, прокурор області зауважив, що належне виконання завдань з протидії корупції та досягнення при цьому реальних результатів потребує комплексного вирішення усіма правоохоронними органами області.

За результатами наради розроблено низку заходів задля підвищення в області рівня ефективності запобігання і протидії корупції.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ