Розпочато кримінальне провадження про застосування світлошумових гранат проти учасників мирної акції під стінами Волинського УМВС

Розпочато кримінальне провадження про застосування світлошумових гранат проти учасників мирної акції під стінами Волинського УМВС

19.03.15 10:09 0 372
За результатами додаткового вивчення інформації про події часів Революції Гідності на Волині слідчим відділом прокуратури області розпочато кримінальне провадження за фактом перевищення влади та службових повноважень працівниками Управління МВС України у Волинській області, які застосували світлошумові гранати під час проведення мирної акції протесту біля приміщення УМВС у Луцьку 19 лютого 2014 року.

Триває досудове розслідування. Наразі встановлюються особи, потерпілі від застосування цих спеціальних засобів, та особи, причетні до їх застосування.

Нагляд за додержанням законів у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням здійснює відділ процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури області.

До уваги волинян! Прокуратура області звертається з проханням до усіх потерпілих та свідків подій біля приміщення УМВС України у Волинській області 19 лютого 2014 року, які володіють інформацією, відео- та фотоматеріалами, що можуть бути корисним для слідства, невідкладно звернутися до слідчого відділу прокуратури Волинської області за адресою: м. Луцьк, вул. Кривий Вал, 29 або зателефонувати за номерами 72-22-22, 72-35-96.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ