У Луцьку хочуть навести лад з паркуванням автомобілів

У Луцьку хочуть навести лад з паркуванням автомобілів

19.03.15 19:53 0 534
На розгляд членів виконавчого комітету було внесено питання “Про конкурс з визначення операторів для паркування транспортних засобів у місті Луцьку”. Заступник директора КП “АвтоПаркСервіс” Анатолій Носалюк поінформував присутніх про основні аспекти проекту рішення. Він зауважив, що цей документ дасть можливість встановити єдині правила для проведення конкурсу з відбору претендентів, які хочуть займатися облаштуванням парковок у Луцьку. Рішенням міської ради вже визначені місця, де можна облаштувати паркувальні майданчики.

Заступник директора КП “АвтоПаркСервіс” наголосив, що прийняття цього регуляторного акту дозволить забезпечити розвиток мережі місць паркування, їх благоустрій, упорядкування паркування транспортних засобів, підвищить рівень безпеки та сприятиме створенню належних умов руху транспорту та пішоходів, до того ж — це додаткові надходження до бюджету. Для суб'єктів підприємницької діяльності будуть забезпечені рівні конкурентні можливості в організації та подальшій експлуатації майданчиків для платного паркування.

Анатолій Носалюк наголосив, що документ пройшов усю необхідну регуляторну процедуру.

У членів виконкому виникло кілька запитань.

Так, Орест Маховський поцікавився тим, хто буде регулювати цінову політику. За його словами, може трапитися так, що вартість паркування буде дуже дорогою.

Міський голова Микола Романюк зауважив, що тарифи на послуги паркування по кожному майданчику затверджуватиме виконавчий комітет.

У свою чергу, Олег Бондарук поцікавився, чи буде можливість безготівкового розрахунку.

Відповідаючи на це питання, заступник міського голови Тарас Яковлев наголосив, що усі паркувальні майданчики повинні бути облаштовані паркоматами.

Підсумовуючи розгляд цього питання, Микола Романюк зауважив, що це лише перший крок у наведенні ладу з паркуванням автомобілів у місті. Адже це питання одне із проблемних.

До слова, перед розробленням цього документа вивчався досвід інших міст. Міська влада сподівається, що згодом вдасться налагодити роботу у цьому напрямку.

Члени виконавчого комітету підтримали запропонований проект рішення.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові у Стрию в ДТП ...
Наступна новина: У Житомирі працівники ДАІ ...

КОМЕНТАРІ