працівники ДСНС провели семінар з керівниками хімічно-небезпечних об’єктів Тернопільської області

працівники ДСНС провели семінар з керівниками хімічно-небезпечних об’єктів Тернопільської області

19.03.15 08:02 0 386
18 березня в залі засідань Управління ДСНС України у Тернопільській області відбувся семінар на тему «Захист населення і територій в разі виникнення надзвичайних ситуацій на хімічно небезпечних об’єктах».

Актуальність проведення даного заходу пов’язана з існуванням загрози хімічної небезпеки для жителів Тернопільської області, в зв’язку з використанням небезпечних хімічних речовин у промисловості краю.

У заході прийняли участь фахівці пожежно-рятувальної служби області, представники Управління з питань цивільного захисту населення Тернопільської ОДА, місцевих органів виконавчої влади та хімічно небезпечних об’єктів.

Заступник начальника Управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області Олег Балан акцентував увагу присутніх на важливості забезпечення населення області засобами індивідуального захисту. Він нагадав, що відповідно до постанови КМУ від 19.08.2002 №1200 «Про затвердження Порядку забезпечення населення і особового складу формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту засобами індивідуального захисту, приладами радіаційної та хімічної розвідки, дозиметричного і хімічного контролю» забезпечення промисловими засобами захисту органів дихання від небезпечних хімічних речовин здійснюється:

* для непрацюючого населення, яке проживає у прогнозованих зонах хімічного забруднення – місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування за рахунок коштів місцевих бюджетів із залученням коштів хімічно небезпечних об'єктів;

* для особового складу об’єктових формувань – суб’єктами господарювання за рахунок власних коштів.

Під час семінару до присутніх доведено вимоги керівних документів щодо порядку проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту.

Начальник відділу організації заходів цивільного захисту Ігор Греса наголосив, що саме від рівня підготовки і злагодженості в діях об’єктових формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту залежить запобігання або мінімізація наслідків надзвичайних ситуацій.

Також, учасників семінару проінформовано про впроваджені в дію останнім часом нормативно-правові акти, що регулюють діяльність за напрямком радіаційного та хімічного захисту.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Націоналісті Рахова ...
Наступна новина: Чернігів: Громадські ...

КОМЕНТАРІ