На Тернопільщині розшукують чоловіків,які ухиляються від призову

На Тернопільщині розшукують чоловіків,які ухиляються від призову

19.03.15 17:46 0 375
На Тернопільщині розшукують чоловіків, які ухиляються від призову. Найкраще у цьому напрямку працює Збаразький районний відділ внутршніх справ. Про це повідомили під час наради, яку 18 березня провів виконувач обов'язків голови Тернопілської обласної державної адміністрації Іван Крисак. Участь у ній взяли також керівники силових структур області, центральних органів виконавчої влади, структурних підрозіділів ОДА.

Торкнулися під час наради і питання надання допомоги військовим комісаріатам області у виявленні військовозобов'язаних, які ухиляються від призову та перебувають у розшуку. Іван Крисак дав доручення посилитти цю роботу в органах, які надають інформаційні та юридичні послуги населенню.

За даними виконавчої служби, зареєстровано 11 постанов, пов'язаних з мобілізацією щодо притягенння до адміністративної відповідальності – з них у Бережанському районі – 4 , Гусятинському – 5, Збаразькому – 1, Козівському - 1.

За результатами наради, виконувач обов'язків голови облдержадміністрації дав доручення продовжити роботу та інформувати про її результати щоденно.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Закарпатські ...
Наступна новина: В Луцьку для зручності ...

КОМЕНТАРІ