Тернопілля: в облдержадміністрації визначили перевізників для обслуговування маршрутів області

Тернопілля: в облдержадміністрації визначили перевізників для обслуговування маршрутів області

19.03.15 09:24 0 517
Засідання обласного конкурсного комітету з визначення переможців на право здійснення пасажирських перевезень провели 18 березня. В засіданні взяли участь представники органів виконавчої влади та громадських організацій. Відтак, за більшістю маршрутів області закріпили певного претендента.

Відбір відбувався на конкурентних засадах автомобільних перевізників, які спроможні забезпечити належну якість обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Деякі претенденти не отримали його через невідповідність оформлення документів. Тих, хто виконував раніше обслуговування на неналежному рівні, до здійснення перевезень не допустили.

«У нас ще залишились маршрути, які не мають перевізника. Тому закликаю тих, хто не подав правильно документи, підготувати їх належним чином та прийняти участь повторно у наступному конкурсі. Ми надаємо консультації щодо процедури їх оформлення, тому проблем з цим виникати не повинно, - зазначив директор департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Василь Ясіновський. – Наголошую, що якість даних послуг та стан транспортного засобу детально вивчаються та оцінюються. Ми не допустимо на маршрути перевізників, які не дотримуються вимог щодо якості обслуговування».

За результатами проведеного конкурсу з перевізниками-переможцями, Добком В.Р., Голодом М.Я., Янковським Т.Б., Михайюком М.О., Крещиком А.О., Смільським М.М., Лозюком І.М., Бандурою Б.В., Ониськівим М.С., Зюбрецьким В.М., Ясіновським І.Я., Крайничиним А.І., Вітюком Ю.В., Миколюком М.Т., Стециком Т.В., ПП Автошлях, Левчуком В.П., Кренцілем В.А., будуть укладені договори на перевезення пасажирів.

Наприкінці засідання Василь Ясіновський додав, що в області завершено формування економічно-обгрунтованих тарифів. Наразі очікують роз'яснення від Міністерства інфраструктури України щодо спрощення процедури їх підготовки.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ