Цьогоріч в агропромисловому комплексі Вінниччини реалізується 42 інвестиційних проекти

Цьогоріч в агропромисловому комплексі Вінниччини реалізується 42 інвестиційних проекти

20.03.15 15:19 0 392
За даними департаменту агропромислового комплексу облдержадміністрації, у 2015 році в галузі АПК знаходиться в стадії реалізації 42 інвестиційних проекти на суму 3,4 млрд.. грн.

Так, у галузі тваринництва здійснюється будівництво та реконструкція 32 об'єктів, зокрема: в молочному скотарстві проводяться реконструкції 23 молочно-товарних ферм на 5,7 тис. гол./місць.

З початку року завершено реконструкцію молочно-товарної ферми потужністю 120 гол./місць в СВК «Нива» с. Гранів Гайсинського району.

В м'ясному скотарстві здійснюються реконструкції 2 приміщень для відгодівлі ВРХ загальною потужністю 2900 гол./місць.

В свинарстві здійснюються будівництво та реконструкції 5 свинокомплексів загальною потужністю 23,7 тис. гол./місць.

В галузі птахівництва реалізуються 2 інвестиційних проекти. Зокрема, будівництво комплексу по вирощуванню індюшатини в Могилів-Подільському районі ТОВ «Укрескар» смт Вендичани потужністю 13 тис. тонн. Крім того, триваєбудівництво птахокомплексу «Вінницький бройлер» ПрАТ «Зернопродукт МХП» в м. Ладижин Тростянецького району потужністю 440 тис. тонн м'яса птиці на рік.

Крім того, на території області здійснюється будівництво 5 сучасних зерноскладів з енергозберігаючими технологіями загальною потужністю 529 тис. тонн зерна.

Також здійснюється будівництво 4 фруктосховищ загальною потужністю 6,4 тис. тонн та 2 овочесховищ потужністю 4,5 тис. тонн.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Представники ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ