У Львівській області у Червонограді дві школярки були госпіталізовані з алкогольним отруєнням

У Львівській області у Червонограді дві школярки були госпіталізовані з алкогольним отруєнням

20.03.15 15:59 0 379
На батьків неповнолітніх правоохоронці склали адміністративні протоколи за ст.184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) КУпАП. Вирішується питання про притягнення до відповідальності власника розважального закладу у котрому розпивала спиртні напої одна з потерпілих дівчат.

До Червоноградського міського відділу міліції, 8 березня, надійшло повідомлення з приймального відділення Червоноградської міської лікарні про те, що до них доставлено з сильним алкогольним отруєнням двох неповнолітніх. Дівчат було госпіталізовано у реанімаційне відділення.

Працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Червоноградського міського відділу міліції встановили, що дванадцятирічна госпіталізована вживала алкогольні напої разом зі своїми друзями на території однієї зі шкіл міста. Чотирнадцятирічна потерпіла розпивала спиртні напої у одному з розважальних закладів міста.

«Дівчата з благополучних сімей. З їх батьками проведено профілактичні бесіди щодо недопущення повторення подібної ситуації у майбутньому», - розповів начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Червоноградського МВ капітан міліції Руслан Король.

На батьків неповнолітніх складено адміністративні протоколи за ст.184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) КУпАП. Вирішується питання про притягнення до відповідальності власника розважального закладу у котрому розпивала спиртні напої одна з потерпілих школярок.

ВЗГ ГУМВС України у Львівській області,

за матеріалами Оксани Козачок,

помічник начальника Червоноградського МВ
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ