Тернопільська область: протягом вогнеборцями ліквідовано п’ять пожеж сухої трави та сміття

Тернопільська область: протягом вогнеборцями ліквідовано п’ять пожеж сухої трави та сміття

20.03.15 11:57 0 343
18 березня підрозділи пожежно-рятувальної служби Тернопільщини п’ять разів залучались на гасіння минулорічної сухої трави, рослинних залишків та сміття.

Черговим караулом місцевої пожежної команди селища Мельниця-Подільська ліквідовано пожежу сухої трави, що виникла о 12:15 на відкритій території у селі Іване-Пусте Борщівського району. Вогнем знищено суху траву на площі 2 га. Причина загорання та збитки встановлюються.

Вогнеборцями місцевої пожежної команди селища Вишнівець ліквідовано пожежу сухої трави, що виникла о 13:14 у селі Залісці Збаразького району та врятовано 7,5 га лісонасаджень. Вогнем знищено суху траву на площі 2,5 га. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.,

Черговим караулом 1-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС області ліквідовано пожежу сухої трави, що виникла о 15:03 у місті Тернопіль на вулиці Живова, на відкритій території. Вогнем знищено суху траву на площі 400 м кв. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.

Також вогнеборцями даного підрозділу ліквідовано пожежу сміття, що виникла о 19:35 на кладовищі, у селі Біла Тернопільського району. Внаслідок пожежі вогнем знищено сміття на площі 200 м.кв. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.

Черговим караулом 5-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС області ліквідовано пожежу сухої трави, що виникла о 20:15 на відкритій території на вулиці Джерельній у місті Кременець. Вогнем знищено суху траву на площі 1 га. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ