У Тернополі оголошено конкурс на створення торгівельної мережі з продажу соціальних продуктів

У Тернополі оголошено конкурс на створення торгівельної мережі з продажу соціальних продуктів

20.03.15 13:27 0 394
За ініціативи міського голови Сергія Надала, у зв’язку з підняттям цін та у рамках забезпечення пільгових категорій населення продуктами харчування, Тернопільська міська рада оголошує про початок проведення конкурсу на створення торгівельної мережі з продажу соціальних продуктів.

Очікується, що у кожному мікрорайоні міста буде щонайменше два-три магазини, де пільгові категорії тернополян зможуть придбати хліб, борошно, макаронні вироби, крупи, рис, яловичину, свинину, птицю, молоко, яйця, олію, цукор та інші продукти за зниженими цінами.

Оголошення про конкурс

Тернопільська міська рада оголошує про початок проведення конкурсу на створення торгівельної мережі з продажу соціальних продуктів, які користуються найвищим попитом у жителів міста.

Заявки на конкурс приймаються до 20 квітня 2015 року за адресою: м. Тернопіль, вул. Коперніка,1 каб. 401. - управління економіки, промисловості та праці. Довідки за тел. 25-16-49.

Переможцем конкурсу визнається претендент, який має належні потужності для створення торгівельної мережі для задоволення потреб мешканців міста в соціальних продуктах, можливості для забезпечення безперебійної та оперативної доставки соціальних продуктів, пропозиції якого відповідають умовам конкурсу, та який запропонує найкращі умови для надання послуг щодо задоволення громадських потреб.

Переможець конкурсу, в межах коштів виділених на фінансування заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва, отримає з міського бюджету фінансову підтримку проекту.

Умови конкурсу:

* створення мережі магазинів або відділів з торгівлі соціальними продуктами в усіх мікрорайонах міста;

* забезпечення не менше 50% соціальних продуктів в загальному асортименті за цінами виробника;

* забезпечення високої якості хліба та хлібобулочних виробів та інших продовольчих товарів згідно з визначеним асортиментом відповідно до чинних державних стандартів;

* забезпечення належного зберігання соціальних продуктів.

Загальний асортимент соціальних продуктів, що може реалізовуватись переможцем конкурсу в магазинах або відділах, визначається на основі переліку соціальних продуктів сформованого Кабінетом Міністрів України.

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

* Визнані банкрутами, або стосовно яких порушено справу про банкрутство.

* Не надали відповідних фінансових документів, які б підтверджували їх фінансові можливості щодо забезпечення виконання умов конкурсу.

* Знаходяться в стадії ліквідації.

* Майно (частина майна) яких перебуває в податковій заставі або на це майно накладено арешт.

* Мають заборгованість у сплаті податків, зборів (обов’язкових платежів).

* Не виконали умови попередніх інвестиційних договорів.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області в ...
Наступна новина: У Рівненській області на ...

КОМЕНТАРІ