Тернопільські комунальники продовжують наводити порядок у місті

Тернопільські комунальники продовжують наводити порядок у місті

20.03.15 11:38 0 361
У рамках двомісячника благоустрою працівники житлово-комунальної сфери міста продовжують прибирання у підвалах, горищах та на прибудинкових територіях Тернополя.

«Наразі у належний санітарно-технічний стан міста приведено 30% житлового фонду, а це 390 будинків, очищено від сміття більше ста горищ та триста підвалів, впорядковано майже 2,5 тисяч зелених зон та квітників, а також проведено санітарну обрізку 470 дерев, - розповідає заступник начальника управління ЖКГ Олег Соколовський. – У рамках запланованих заходів триває ремонт дитячих та спортивних майданчиків, сходів до під’їздів, заміна вхідних дверей, ревізія внутрішньобудинкових електричних мереж та щитових, ліквідація графіті і т.д. Усі основні роботи будуть виконані до закінчення двомісячника благоустрою, тобто до 1 травня».

Нагадаємо, у рамках двомісячника благоустрою у місті приведуть у належний стан прибудинкові території, двори, будинки, відремонтують та пофарбують дитячі та спортивні майданчики, встановлять нові дитячі пісочниці, лавки для відпочинку та баки для сміття, пофарбують огорожі та приберуть території навчальних закладів, а також впорядкують міські кладовища, меморіальні комплекси та зелені зони.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: В Луцьку 20 березня буде ...

КОМЕНТАРІ