Тернопілля: в області триває підготовка заходів реалізації з енергоефективності та енергозбереження

Тернопілля: в області триває підготовка заходів реалізації з енергоефективності та енергозбереження

20.03.15 10:31 0 341
Стан розрахунків за спожиті енергоносії, стан надання населенню області телекомунікаційних послуг від ПАТ «Укртелеком», а також поштових послуг від УДППЗ «Укрпошта» розглянули під час засідання колегії департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської облдержадміністрації. Його за дорученням виконувача обов'язків голови ОДА Іван Крисака провели 19 березня.

Відтак, заступник директора департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму облдержадміністрації – начальник управління розвитку транспортної інфраструктури, паливно-енергетичного комплексу та зв'язку Микола Михальський доповів про рівень заборгованості за спожиті в області природний газ, теплову енергію та електроенергію. Ті райони, у яких найнижчий рівень оплати, зобов'язали вжити невідкладних заходів для погашення заборгованості.

«З метою покращення стану розрахунків споживачів за використані енергоносії, погашення заборгованості постійно розглядаються питання реалізації заходів з енергоефективності та енергозбереження. Було прийнято рішення розробити та подати на затвердження в департамент ОДА від керівників на місцях відповідні заходи на 2015 рік. Станом на такі заходи подали лише Заліщицький, Лановецький, Шумський райони та м. Тернопіль. Нагадую також про звітування щодо роботи антикризових енергетичних штабів, яка повинна проводитись на належному рівні», – зазначив Микола Михальський.

Як повідомив в.о. директора Тернопільської філії ПАТ «Укртелеком» Сергій Бенько, 67% телефонних апаратів в райдержадміністраціях мали б відключити через заборгованість. Незважаючи на несвоєчасну оплату, послуги «Укртелекомом» надаються на належному рівні. Зокрема, щільність телефонних мереж становить 47 апаратів на 100 сімей в області, щільність радіоточок складає 12 на 100 сімей, інтернет-зв'язок охоплює 145 населених пунктів. Щодо стану надання поштових послуг, в області «Укрпошта» обслуговує 1057 населених пунктів. Сервіс від «Укрпошти» рекомендували удосконалити та модернізувати.

Окрім того, під час засідання наголосили на проведенні заходів безпеки та забезпечення мобілізаційної роботи на місцях.

«Ми усі повинні згуртуватись і активізувати роботу щодо перевірки об'єктів оборони, системи оповіщення, - зазначив директор департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ОДА Василь Ясіновський. - Мобілізаційні питання мають бути на щоденному контролі керівників структурних підрозділів. Також закликаю вживати заходи щодо економії коштів та ресурсів у цей нелегкий період для держави».

Представники РДА підготують та подадуть інформацію про проведену роботу щодо відповідних доручень, які надали за підсумками засідання колегії департаменту. Результати проведеної роботи розглянуть на засіданні колегії Тернопільської облдержадміністрації, яке відбудеться 25 березня.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Учасники «Ватри» різних ...
Наступна новина: Закарпаття: п`ятьох ...

КОМЕНТАРІ