Учасники «Ватри» різних поколінь відзначать ювілей Білозіра у Львівській філармонії

Учасники «Ватри» різних поколінь відзначать ювілей Білозіра у Львівській філармонії

20.03.15 10:26 0 554
Аби відзначити 60-річчя від дня народження композитора, народного артиста України Ігоря Блозіра 22 та 23 березня у Львівській обласній філармонії відбудеться музичний проект, лейтмотивом якого стала пісня композитора «Пшеничне перевесло».

Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, свого часу ця пісня стала візиткою «Ватри».

У концертах братимуть участь в основному ватрівчани, ті, хто працював з Ігорем Білозіром. На одній сцені зберуться перші виконавці його пісень. Це «Ватра» 80-х, і теперішня «Ватра» під керівництвом Андрія Кучерепи. Із «Ватри» 80-х у концерті візьмуть участь Марта Лозинська, Ігор Курач, Олексій Сердюк, Іван Огар, Андрій Береза, Олег Кульчицький, Юрій Кедринський.

Серед солістів-ватрівчан – Оксана Білозір, Мар’ян Шуневич, перший виконавець пісні композитора «Не сип мила скла» Ігор Богдан, скрипаль Олег Кульчицький, перший виконавець «Світлиці» Володимир Прасоленко та багато інших.

Майже весь концерт скомпоновано із пісень Ігоря Білозіра, йдеться у повідомленні, окрім того прозвучать кілька народних пісень в його обробці.

Вперше у фактурному музичному викладі до концерту залучать симфонічний оркестр з ритмічною групою «19-й клас». Академічний молодіжний симфонічний оркестр «ІNSO-Львів» виступить під батутою Володимира Сивохопа.

Слово про Ігоря Білозіра виголосять поет-пісняр Богдана Стельмах та народний артист України Федір Стригун. Концертна програма триватиме близько двох годин.

Крім того, у фойє філармонії експонуватиметься фотовиставка Володимира Дубаса, який ще з перших років у «Ватрі» був власкором, фільми про колектив, які також супроводжуватимуть концерт на сцені.

Нагадаємо, що 2015 рік на Львівщині оголошено роком народного артиста України, композитора, керівника «ВІА Ватри» Ігоря Білозіра.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівецька область: ...
Наступна новина: Тернопілля: в області ...

КОМЕНТАРІ