Щодо презентації Закарпатської області на виставці харчових продуктів у Польщі

Щодо презентації Закарпатської області на виставці харчових продуктів у Польщі

20.03.15 08:06 0 479
29-31 травня 2015 року Підкарпатське воєводство Республіки Польщі організовує міжнародний ярмарок високоякісних товарів і продуктів харчування "EKOGALA". Захід проходитиме в регіональному культурно-спортивному центрі "Podpromie" в Ряшеві(Жешув).

"EKOGALA" один з найбільших проектів Центральної та Східної Європи, які враховують екологічну чистоту сільськогосподарських виробників, переробників, споживачів і розповсюджувачів екологічно чистих продуктів харчування. Виставка є можливістю для представлення продукції і технологій виробництва та широкого просування органічних продуктів харчування. Це також чудова можливість для встановлення міжнародних торговельних контактів, обміну досвідом і знаннями. Крім цього, ярмарок супроводжується семінарами, численними презентаціями, дегустацією та конкурсами.

До участі в ярмарку запрошуються виробники, представники роздрібних мереж, виробники обладнання для виробництва екологічно чистих продуктів харчування тощо.

В рамках виставки цього року, організатор пропонує пільгові умови участі для експонентів у вигляді покриття затрат на виставкові площі.

Додаткову інформацію та бланки заявок на участь у заходах Міжнародного ярмарку екологічно чистих продуктів харчування «EKOGALA» можна знайти на веб сторінці: www.ekogala.eu.

Бланки заявок на участь у виставці потрібно надіслати до 15 квітня 2015 року на електронні адреси:d.gamrozy@podkarpackie.pl(польською мовою), а також p.kwasniak@podkarpackie.pl, p.bak@ podkarpackie.pl(англійською мовою).

Управління інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю ОДА

Про це повідомили у Закарпатській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: За підозрою у побитті до ...

КОМЕНТАРІ