Волинська область: у Рожищі зафіксовано порушення вимог природоохоронного законодавства

Волинська область: у Рожищі зафіксовано порушення вимог природоохоронного законодавства

20.03.15 14:12 0 338
З настанням відносно теплої погоди громадяни починають активно спалювати суху траву на городах та присадибних ділянках. Такі дії вкрай небезпечні, оскільки приводять до виникнення пожеж у приватних житлових, господарських спорудах та на дачних садибах. Трава та сухе сміття легко займаються від сірника або цигарки, а полум'я швидко розповсюджується на великі площі. Окрім того, що вогонь загрожує життю та здоров'ю громадян, він завдає значних матеріальних збитків.

У Рожищенському районі рятувальники спільно з екологами та правоохоронцями провели спільні рейдові перевірки з метою запобігання випадків спалювання сухої трави.

Під час перевірок посадовці неодноразово фіксували порушення вимо природоохоронного законодавства, а на території Топільненської сільської ради упіймали порушника на «гарячому»: Олександр Григорович Герасимчук підпалив суху траву на території ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів за головним корпусом школи с. Топільно. Було вжито заходи із припинення горіння, а на палія державний інспектор охорони навколишнього природного середовища склав протокол за статтею 77-1 «Самовільне випалювання рослинності або її залишків», відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Рятувальники продовжуть закликати мешканців краю припинити спалювання сухої трави у власних господарствах та на відкритих територіях!

Волиняни! Суворо дотримуйтеся вимог природоохоронного законодавства та правил пожежної безпеки - протиправні дії завдають не тільки шкоди довкіллю, а також загрожують життю та здоров’ю людей.

У ДСНС у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопільська область: ...
Наступна новина: На залізничному вокзалі ...

КОМЕНТАРІ