У Волинській області депутатів сільради покарали за корупційні правопорушення

У Волинській області депутатів сільради покарали за корупційні правопорушення

20.03.15 11:09 0 331
Володимир-Волинською міжрайонною прокуратурою встановлено факти вчинення адміністративних корупційних правопорушень депутатами Льотничівської сільської ради Володимир-Волинського району.

З'ясувалося, що один із місцевих обранців громади на сесії сільради голосував за рішення про надання його синові у власність земельної ділянки площею 0,15 га та не повідомив сільського голову і депутатів про наявність в його діях конфлікту інтересів, які впливали на об’єктивність та неупередженість прийнятого ним рішення.

Аналогічно проігнорував вимоги чинного законодавства й інший депутат цієї ради, який голосував за прийняття рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність своїй дружині.

Прокуратурою було складено протоколи про вчинення адміністративних корупційних правопорушень обома обранцями громади села Льотниче, які порушили вимоги закону щодо повідомлення про наявність конфлікту інтересів.

Постановами суду депутатів визнано винними у скоєних правопорушеннях та накладено на них адміністративні стягнення у виді штрафу.

Штрафи обранці громади вже сплатили.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Медаллю Малої Академії ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ