У Луцьку прибирали водоохоронну зону річки Сапалаївка

У Луцьку прибирали водоохоронну зону річки Сапалаївка

20.03.15 13:47 0 361
У місті Луцьку відбувся санітарно-екологічний день з впорядкування та очищення від сміття русла та прибережної захисної смуги річки Сапалаївка в районі вулиць Ніла Хасевича – Задворецької.

До наведення ладу долучилися працівники Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області, Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, ТзОВ “Майтім”.

Для вивезення зібраного під час акції сміття був залучений автомобіль КП «Луцькспецкомунтранс».

Радник міського голови з екологічних питань Борис Сорока нагадав, що 22 березня жителі планети відзначатимуть Всесвітній день водних ресурсів, цій даті приурочено акцію.

Він повідомив, що міський голова Микола Романюк дав завдання перевірити стан справ у прибережних, і водоохоронних смугах наших річок Стир, Сапалаївка, Омелянівка, Жидувка. За словами Бориса Сороки, у минулому році було розчищено Теремнівські ставки та облаштовано зону відпочинку для лучан. У попередні роки проводилися роботи з розчистки русла річки Сапалаївка. Радник міського голови з екологічних питань наголосив, що нині стоїть завдання привести у належний стан водойми у Парку імені 900-річчя міста Луцька.

Борис Сорока акцентував, що після зими на берегах річок, у парках та скверах міста зібралося багато побутового сміття та твердих побутових відходів, тож їх потрібно прибрати. “Ми не можемо бути сторонніми спостерігачами цих негативних процесів, не повинні чекати поки хтось наведе лад у нашому місті. Кожен із нас повинен проявити свою громадянську позицію та прибрати біля своїх будинків, у дворах, на своїх вулицях”, - зауважив він.

Радник міського голови Борис Сорока наголошує, що необхідно, аби до Великодніх свят наше місто було чистим і красивим.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі при ...
Наступна новина: У Вінниці затримали раніше ...

КОМЕНТАРІ