Володимир Хомко: «У Рівному діти з багатодітних сімей будуть їздити безкоштовно без посвідчень»

Володимир Хомко: «У Рівному діти з багатодітних сімей будуть їздити безкоштовно без посвідчень»

20.03.15 16:12 0 392
В силу суб'єктивних причин в Україні склалася критична ситуація з видачею посвідчень для дітей з багатодітних сімей. Такі посвідчення мали замовити і видати Міністерство соціальної політики.

Нажаль, такі посвідчення досі не надруковані і в регіони не надійшли. В зв'язку з цим міський голова Рівного Володимир Хомко провів нараду з начальником управління сім'ї, молоді та спорту Сергієм Шевчуком та директором комунального підприємства „Рівнеелектроавтотранс” Валентином Ткачуком на предмет того, щоб у місті Рівному дітей, які мають такі пільги возили й далі безкоштовно без цього офіційного посвідчення. Така вказівка дана перевізникам та керівництву тролейбусного управління, і з сьогоднішнього дня проблем у дітей не буде.

Відтак до врегулювання питання виготовлення бланків посвідчень дитини з багатодітної сім'ї Мінсоцполітики право на пільговий проїзд матимуть діти з багатодітних сімей, які пред'являтимуть водію чи кондуктору наступні документи:

- довідки про склад сім'ї, затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 22.07.2003 № 204 (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.09.2003 за № 709/8030);

- копії свідоцтва про народження дитини, завіреної печаткою виконавчих органів міської ради (для дітей віком від 6 до 16 років);

- оригіналу документа, що посвідчує особу з фотокарткою (учнівський квиток для дітей від 6 до 16 років; студентський квмток або паспорт для дітей від 16 до 18 років).

Про це повідомили у Рівненській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Тернопілля: навчання з ...

КОМЕНТАРІ