У Рівненській області "Знай. Дотримуйся. Виконуй."

У Рівненській області "Знай. Дотримуйся. Виконуй."

20.03.15 13:35 0 451
Під таким гаслом працівники Державтоінспекції зустрілися з вихованцями Рівненської гімназії «Гармонія», аби нагадати про правила безпечної поведінки на дорозі.

19 березня о 15 годині інспектори ДАІ завітали до рівненського навчального закладу, аби вкотре нагадати підростаючому поколінню про важливість дотримання вимог «дорожньої грамоти».

Вартові доріг розповіли малечі про правила поведінки на дорозі дітей - пішоходів. Для кращого засвоєння необхідних знань працівники ДАІ роздали для присутніх дітей профілактичні листівки.

Також правоохоронці не залишили поза увагою правила користування двоколісним транспортом, адже з настанням весни кількість таких учасників дорожнього руху почала стрімко зростати.

У доступній для дітей формі інспектори ДАІ провели цікаву та повчальну вікторину на кращі знання вимог Правил дорожнього руху. Активні учасники отримали від міліціонерів тематичні блокноти, зокрема, Максим Гусік, учень 2 класу, правильно відповівши на за питання старшого інспектора з профілактичної роботи УДАІ Світлани Марко, отримав такий блокнот та листівку, адже ще змалку він з батьками-міліціонерами вивчав Автобукварик.

У цей день дітлахи також мали можливість стати юними регулювальниками та пригадати основні жести, які повинні знати дисципліновані пішоходи.

- Одним із пріоритетних напрямків у діяльності Державтоінспекції є попередження та недопущення дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Саме тому працівники ДАІ постійно проводять з підростаючим поколінням різноманітні профілактичні заходи, особливо перед початком канікул, аби ті не ставали учасниками ДТП та були дисциплінованими на дорозі, - зауважив керівник обласної Державтоінспекції Олександр Семенюк.

До заходу долучилися і працівники Головного управління ДСНС в Рівненській області, які ознайомили дітей зі своєю діяльністю.

— Такі заходи є надзвичайно позитивними, адже знання, закріплені наочно, в ігровій формі, краще закарбовуються у пам'яті дітей, — подякувала організаторам заходу директор навчального закладу Галина Пучко.

Наостанок дітвора сфотографувалась з гостями на згадку.

Прес-служба УДАІ УМВС України

в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області на ...
Наступна новина: Позитивні результати ...

КОМЕНТАРІ