Рівненські пенсіонери отримують додаткові переваги обслуговування у ПриватБанку

Рівненські пенсіонери отримують додаткові переваги обслуговування у ПриватБанку

20.03.15 12:42 0 512
Саме для незахищених вервств населення, для збільшення доходу від отриманих пенсійних виплат, ПриватБанк запустив нову послугу «Стандарт безподатковий». Ця послуга на 27% більш дохідна, ніж звичайні вклади, тому що проценти за нею не оподатковуються. Послуга доступна для клієнтів, які отримують пенсії, соціальні виплати та заробітну плату на картки банку.

Користуватися новою послугою можна так само, як і звичним депозитом. Оформити послугу «Стандарт безподатковий» можна в будь-якому відділенні банку або в Приват24: достатньо визначити суму із зарплати або пенсії, на яку Ви хочете отримувати додатковий дохід і вибрати строк – 1, 3, 6 або 12 міс. А потім ПриватБанк щомісяця буде виплачувати проценти на Картку для виплат, з якої раніше було оформлено послугу. Поповнити «Стандарт безподатковий» можна в будь-який зручний час, якщо на картку надійшла чергова зарплата або пенсія.

“Банківські послуги повинні зробити життя пенсіонера простішим та комфортнішим, - говорить заступник керівника напрямку соціальних програм Північно-Західного РУ ПриватБанку Наталія Костюшок. - Нашим основним завданням є обслуговування клієнтів на найвищому рівні. Саме завдяки соціальній програмі обслуговування пенсіонерів, запроводженням нових продуктів, таких як нова послуга «Стандарт безподатковий», ми заощаджуємо кожну копійку пенсійних виплат”.

В рамках соціальної програми ПриватБанк безкоштовно випускає та обслуговує пенсійні картки, що дозволяють їх власникам отримувати і витрачати пенсію в зручний час, не чекаючи листоноші або своєї черги в касі відділення. Знімати готівку з картки можна в будь-якому з 267 банкоматів ПриватБанку в області, так і в банкоматах інших банків України без будь-яких комісій. Здійснювати платежі: оплату комунальних послуг, поповнення кредитних карт, переказ коштів з картки на картку можна в кожному з 321 терміналів самообслуговування. А головне, пенсіонери мають можливість примножувати свої кошти - на залишок грошових коштів на карті нараховується 10% річних.

Витрачати пенсію пенсіонери так само можуть з вигодою. Для цього треба розплачуватися за покупки карткою, а не готівкою. У багатьох магазинах і аптеках діє програма «Бонус Плюс», яка у разі оплати пенсійними картами дозволяє отримувати бонуси від 1 до 20% за кожну покупку. А це реальні гроші, за які можна придбати товари.

45 відсотків пенсіонерів Рівненщини, які отримують пенсію через банківські установи, а це більше 65 тис. клієнтів, отримують кошти на карткові рахунки ПриватБанку. Лише у минулому році більше 8,5 тис. пенсіонерів стали клієнтами ПриватБанку.

На сьогоднішній день в Україні налічується понад 13,5 млн пенсіонерів. Послугами банків користуються 4,7 млн чоловік, з них понад 2,6 млн клієнтів довіряють перерахування пенсії та більше 1,3 млн клієнтів перерахування соціальних допомог саме ПриватБанку.

Сьогодні ПриватБанк співпрацює більш ніж з 2000 соціальними установами: пенсійними фондами, управліннями праці та соціального захисту населення, фондами соціального струхування, центрами занятості.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 71)
Попередня новина: У Тернополі визначено ...
Наступна новина: В Чернівецькій області ...

КОМЕНТАРІ