Для смартфонів створили додаток «Туристичний путівник Львівщини» з кількома маршрутами

Для смартфонів створили додаток «Туристичний путівник Львівщини» з кількома маршрутами

21.03.15 09:55 0 694
20 березня, у Львові презентували мобільний додаток для смартфонів, який дозволить переглядати інформацію про туристичні маршрути Львівщини без доступу до Інтернету.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

«З кожним роком все більше людей планує свою подорож за допомогою мобільних додатків, – розповідає директор департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА Віталій Горбатенко. – Це зумовлено бажанням туристів подорожувати самостійно і без посередників. Саме таким людям наш путівник й стане у пригоді. Адже кожен користувач за його допомогою легко зможе вибрати цікавий маршрут: автобусний, пішохідний чи велосипедний. Також усі бажаючі матимуть можливість ознайомитися з детальною інформацією про обраний шлях, побачити перелік усіх туристичних об’єктів та закладів, де можна зупинитися для відпочинку».

На створення додатку витрачено 60000 грн. Кошти на розробку путівника виділено в рамках Програми розвитку туризму та курортів у Львівській області на 2014 – 2017 роки.

Завантажити програму «Туристичний путівник Львівщини» можна за цим посиланням.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі питання ...
Наступна новина: За втручання прокуратури ...

КОМЕНТАРІ