Як пояснив сам правопорушник, клієнтам він реалізовував «оковиту» власного виробництва – розводив спирт з водою. Цю суміш розливав у скляні ємності. Таким чином він заробляти через скрутне матеріальне становище, хоч і усвідомлював, що такий «бізнес» є незаконним та карається законодавством.
Упродовж місяця правоохоронці вже двічі виявляли факти продажу 35-річним місцевим мешканцем алкогольним напоїв з рук у центрі міста. Кожного разу складали щодо правопорушника протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч.3 ст.156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Днями Стрийський міськрайонний суд розглянув обидві адміністративні справи та притягнув місцевого мешканця до відповідальності. За кожен факт незаконної діяльності на нього накладено штраф в розмірі 510 гривень.
Ольга Марцинюк,
помічник начальника Стрийського МВ
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Журналіст Костянтин фон ...
Наступна новина: В Луцьку міський голова ...
Преимущества быстрых займов на карту онлайн
Український бренд дизайнерського одягу CAT ORANGE
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей