Луцьк готується до Великодня

Луцьк готується до Великодня

28.03.15 15:09 0 283
Наближається одне з найбільших християнських свят — Великдень. Традиційно напередодні господарі починають наводити лад у своїх, будинках, подвір'ях, вулицях. Міський голова Микола Романюк підписав розпорядження про організацію та проведення Великодніх свят у місті Луцьку.

Департаменту житлово-комунального господарства доручено провести санітарне прибирання та благоустрій міських кладовищ на вулицях Рівненська, Володимирська, Гнідавська, Чернишевського та у селі Гаразджа, встановити і організувати вивіз сміття. Крім того, вони мають забезпечити впорядкування напередодні Великодня Театрального майдану, вулиці Лесі Українки, Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, парку імені 900-річчя міста Луцька.

Напередодні свята має бути забезпечено тематичне оформлення міста.

З метою популяризації Великодніх звичаїв та традицій, поважного ставлення до національної культурної спадщини до Великодня буде організовано ряд заходів. Зокрема, проводитиметься мистецька акція “Великодня Пасхалія”, виставка-конкурс писанок “Писанковий дивосвіт”, свято “Великодні передзвони”, творчі презентації та ярмарок виробів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва в рамках “Мистецької вулиці”, благодійні святкові заходи для різних категорій громадян.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Львівщині зіткнулися ...
Наступна новина: У Тернополі проведуть ...

КОМЕНТАРІ