В Луцьку канікули тривають

В Луцьку канікули тривають

28.03.15 10:45 0 606
Весняні канікули тривають і разом з ними продовжується насичена спортивна програма в клубах за місцем проживання, у яких щодня проходять різноманітні спортивно-масові заходи з різними віковими категоріями дітей та підлітків.

25 березня в приміщенні клубу «Біла тура» (вул. Будівельників, 11) Луцький міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» організував і провів міські змагання з дартсу серед команд клубів за місцем проживання.

Дартс — відмінний спосіб проведення дозвілля, як в приміщенні, так і під відкритим небом. Цей вид діяльності приносить задоволення людям різного віку, знімає стрес і втому, розвиває влучність і твердість руки. Це гра, яка спонукає до зосередженості і виваженості рухів, концентрації уваги та терпіння. Метати дротики тільки на перший погляд просто. Тут теж потрібно набувати певних навичок. Ця гра цікава і захоплююча, ну і звичайно ж, гравців в дартс заводить і підстьобує дух змагання.

Всі учасники змагань показали своє вміння та вправність в метанні дротиків і волю до перемоги. Захід пройшов на позитивних емоціях.

Найбільшу кількість очок серед юнаків набрав представник клубу «Юність» Микита Штагаренко, який посів перше місце. Друге місце виборов також вихованець клубу «Юність» Владислав Бурмістров. Третім за підсумками результатів став представник клубу «Біла тура» Данило Рябчиков.

Серед дівчат перемогу святкувала Юлія Марчук (клуб «Олімпія»). Друге і третє місце посіли відповідно Софія Палаєвська (клуб «Лучеськ») та Тетяна Купчинська (клуб «Юність»).

Переможці і призери були нагороджені дипломами та подарунками міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Розслаблятись під час канікул вихованцям клубів за місцем проживання ніколи. 26 і 27 березня їх чекають міські змагання з тенісу настільного за програмою спартакіади міста.

Міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» (720335)

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Тернополі під колеса ...
Наступна новина: Шашки для такси от НОСТ

КОМЕНТАРІ