Чернігівський паралімпієць Ігор Рептюх здобув золото і срібло на Кубку світу з лижних гонок та біатлону

28.03.15 10:17 0 596
Чернігівець Ігор Рептюх відмінно виступив на етапі Кубку світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями.

У норвежському місті Сурнадал з 17 по 22 березня проходив фінальний етап Кубку світу ІРС сезона 2014/2015 з лижних гонок та біатлону, де Чернігівщину представляв вихованець Чернігівського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Ігор Рептюх.

Наш спортсмен показав відмінні результати на цих змаганнях. В перший день змагань 17 березня на дистанції 20 км вільним стилем Ігор виборов срібну медаль. 21 березня пройшла гонка 10 км класичним стилем, конкуренція виявилась дуже жорсткою, але І. Рептюх мужньо пробіг гонку і поповнив свою скарбничку срібною медаллю.

В останній день змагань 22 березня, незважаючи на погані погодні умови, наш спортсмен став володарем золотої нагороди на дистанції 15 км гонка біатлон, вигравши в норвежця Улсета.

В загальному заліку Ігор Рептюх посів 3 місце в біатлоні на Кубку світу.

Вітаємо нашого спортсмена та його тренерів Андрія Литвинця і Володимира Сторожка з яскравими успіхами і перемогою!