На Тернопільщині перевірили усі захисні споруди

На Тернопільщині перевірили усі захисні споруди

28.03.15 12:05 0 349
На Тернопільщині завершили перевірку захисних споруд. За її результатами, 399 захисних споруд готові і обмежено готові , 145 – не готові.

Про це повідомив заступник начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області з державного нагляду та контролю Роман Терлецький на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 26 березня під керівництвом заступника обласної державної адміністрації Леоніда Бицюри.

«На Тернопільщині знаходиться 544 захисних споруди цивільного захисту, з них 66 – сховищ та 478 радіаційних укриттів, - констатував Роман Ярославович. – У районах створили комісії, які проводили одноденні перевірки. Власники та орендарі захисних споруд, які не вживали заходів приведення їх у відповідність, будуть сплачувати адміністративні штрафи. До 2 квітня ми підготуємо узагальнену інформацію про перевірку захисних споруд у всіх районах області».

Голова обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Бицюра доручив місцевим органам виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування взяти на жорсткий контроль виконання завдань щодо термінового усунення недоліків та здійснення балансоутримувачами захисних споруд цивільного захисту заходів з приведення в готовність до застосування тих споруд, які за результатами перевірки визнані неготовими до використання за призначенням.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: Судитимуть митника,який ...

КОМЕНТАРІ