загрузка...
 Волинська область: рятувальники навчили майбутніх священнослужителів правил безпеки і тренувались гасити пожежі в релігійних закладах

Волинська область: рятувальники навчили майбутніх священнослужителів правил безпеки і тренувались гасити пожежі в релігійних закладах

30.03.15 16:29 0 326
27 березня в духовній семінарії Волинської Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату у Луцьку рятувальники та волонтери обласного Добровільного пожежного товариства провели лекцію для семінаристів та священнослужителів з правил пожежної безпеки, порядку дій на випадок надзвичайних ситуацій.

Присутнім розповіли про основні причини пожеж, наголосили на суворому дотриманні правил пожежної безпеки в побуті та під час Богослужінь в храмах та важливості забезпечення церков первинними засобами пожежогасіння та системами протипожежної автоматики, роз’яснили будову та практично показали принцип дії вуглекислотних вогнегасників.

Семінаристи змогли навчитись правил надання непритомній людині першої домедичної допомоги для порятунку її життя шляхом виконання непрямого масажу серця та штучного дихання. Після теоретичної частини вони відпрацювали ці заходи на спеціальному манекені.

Для кращого засвоєння знань з порядку дій на випадок пожежі, рятувальники організували проведення тактичних занять із залученням чергової варти частини спеціальної пожежної техніки. Семінаристи провели організовану евакуацію з приміщень, вжили заходів для гасіння умовної пожежі вогнегасниками та зустріли пожежний підрозділ.

Рятувальники провели встановлення автомобіля на пожежний гідрант на території Єпархії, перевірили його справність, включились у спеціальні апарати на стиснутому повітрі та в складі ланки газодимозахисної служби відпрацювали дії з рятування умовного потерпілого і подальшого гасіння пожежі.

Управління ДСНС у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Луцьк: міський голова ...
Наступна новина: На Львівщині внаслідок ДТП ...

КОМЕНТАРІ