Валерій Коровій привітав артистів Вінницького обласного театру ім.М.Садовського та шанувальників сценічного мистецтва з Міжнародним днем театру (+фото)

Валерій Коровій привітав артистів Вінницького обласного театру ім.М.Садовського та шанувальників сценічного мистецтва з Міжнародним днем театру (+фото)

30.03.15 16:08 0 486
27 березня, у Міжнародний день театру, культурно-мистецький проект «Театральні автографи часу» зібрав у залі Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського справжніх шанувальників сценічного мистецтва.

У святковий вечір артисти радували вінничан окремими сценами з улюблених вистав, вокальними і хореографічними постановками, демонструючи свій талант, майстерність та багатство репертуару.

З нагоди свята з привітаннями та словами вдячності за чудове дійство та позитивну енергетику до майстрів театральної сцени і її шанувальників звернувся голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

«Тут зібралися всі ті, хто любить театр. Мені здається, що ми в колисці духовності, і ця містика, яка панує в залі, говорить про те, що життя продовжується. Тож ми повинні творити, рухатися вперед, народжувати дітей і виховувати їх. Ми повинні створювати нову, незалежну, європейську Україну. Непростий час, але я переконаний, що ми все подолаємо», - зазначив керівник Вінниччини.

Валерій Коровій також зауважив, що задля розвитку та підтримки Вінницького театру нещодавно на сесії обласної ради було прийнято рішення виділили для закладу 550 тисяч гривень: 250 тисяч - на допомогу в сценічному обладнанні і 300 тисяч гривень на ремонт безпосередньо в кімнатах артистів.

Ще одним дарунком до свята для майстрів вінницької сцени стали квіти від голови обласної державної адміністрації, голови обласної ради та в.о. Вінницького міського голови.Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Луцьк: міський голова ...

КОМЕНТАРІ