загрузка...
 Валерій Коровій: «В такі часи формується нова еліта,і від учительства чимало залежить» (+фото)

Валерій Коровій: «В такі часи формується нова еліта,і від учительства чимало залежить» (+фото)

30.03.15 17:43 0 382
Перебуваючи 27 березня з робочою поїздкою у Тростянецькому районі, голова обласної держаної адміністрації Валерій Коровій завітав до рідної школи № 1 у селищі Тростянець.

Керівник Вінниччини оглянув нове приміщення навчального закладу, що введене в експлуатацію у 2006 році, його навчальну та матеріально-технічну базу, а також поспілкувався з педагогічним колективом школи.

«Я не міг сюди не приїхати, бо надзвичайно любив школу. І після чергової зустрічі з випускниками ще в старому навчальному приміщенні пообіцяв собі, що все зроблю, аби цей заклад добудувати, - зазначив голова облдержадміністрації Валерій Коровій. – І я гордий за мою рідну Тростянецьку школу, гордий за вас, за ту велику роботу, що ви зробили. Адже саме в таких школах в такий непростий час куються кадри, кується нація».

Очільник регіону відзначив, що нині дуже багато викликів і чимало проблем. Та можливо, українському народу необхідно було пройти цей шлях, і пройти його усвідомлено. «Я глибоко переконаний, що якраз у такі дні, такі часи формується нова еліта. І від вас, від учительства, дуже багато залежить», - зауважив Валерій Коровій.

За словами голови облдержадміністрації, Україна на порозі серйозних змін, що поєднуються в понятті децентралізації – процесу, який дає можливість територіальній громаді акумулювати фінансовий ресурс, брати на себе відповідальність та повноваження для того, аби розвивати свою територію. «Це той інструмент, з яким ми можемо найближчими роками сформувати фінансові підвалини для розвитку і освіти, й охорони здоров'я, і території, створювати нові робочі місця», - підкреслив керівник Вінниччини.

Валерій Коровій також інформував педагогів про те, що нині готується комплексна реформа загальноосвітньої школи. Та наголосив, що в цей непростий час необхідно єднатися і вірити у завтрашній день.Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ