Працівники облдержадміністрації та обласної ради долучилися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках» (+фото)

Працівники облдержадміністрації та обласної ради долучилися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках» (+фото)

30.03.15 11:34 0 355
На чолі з керівниками Вінниччини Валерієм Коровієм та Сергієм Свитком працівники апаратів обласної державної адміністрації та обласної ради 28 березня в рамках загальнообласного дня посадки лісу долучилися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках».

Саджанці сосни і дуба червоного колективи виконавчого та самоврядного органів влади Вінниччини висаджували на території Медвідського лісництва Вінницького району разом із членами шкільного лісництва.

Як повідомив керівник регіонального управління лісового та мисливського господарства Анатолій Бондар, протягом обласного дня посадки лісу заплановано висадити близько мільйона сіянців. Всього ж по регіону у цьому році висаджується 1 220 га лісів, з яких 55 га – нових насаджень.

Водночас Анатолій Бондар зауважив, що лісистість на Вінниччині складає 13,8 % при оптимальному мінімумі у 15 %, та висловив переконання, що за підтримки органів влади буде досягнуто належного показника.

Варто також зазначити, що відповідні акції, згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації, проводяться нині в усіх районах Вінниччини.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігівська область: ...
Наступна новина: Житомирщина: за добу,в ...

КОМЕНТАРІ