загрузка...
 На Хмельниччині у Новоушицькому районі може з'явитися новий об'єкт рекреаційного призначення

На Хмельниччині у Новоушицькому районі може з'явитися новий об'єкт рекреаційного призначення

31.03.15 13:02 0 343
27 березня відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури облдержадміністрації під головуванням головного архітектора області Дунаєвської Ірини Михайлівни.

На засіданні розглянуто детальний план території Вільховецької сільської ради (за межею населених пунктів) Новоушицького району Хмельницької області для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення.

На засідання були запрошені:

- власник земельної ділянки Міжнародна громадська організація «НАША СПАДЩИНА», директор Московка Сергій Олександрович

– головний архітектор Новоушицького району Гринчук Олександр Володимирович, замовник;

- головний архітектор проекту, ПП «Проект-Менас», м. Кам'янець-Подільський Ткачук Анатолій Олексійович, генеральний розробник.

Основною метою даної містобудівної документації є визначення можливості щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення в землі рекреаційного призначення та будівництва об'єкту рекреаційного призначення (туристичної бази) на земельній ділянці, площею 2,0 га. В ході обговорення члени ради схвалили детальний план території та рекомендували для подальшого затвердження відповідно до законодавства.

На засіданні також піднімалось питання малюнків (графіті) на фасадах будинків у м. Хмельницькому, зокрема по вулиці Проскурівській, 18 (музична школа). Архітектори висловили стурбованість непрофесійним підходом. Дана робота не масштабна, не вписується в існуючу історичну забудову вулиці Проскурівська. До вирішення даного питання необхідно підійти більш комплексно. Це центральна вулиця міста, історичний центр міста, тому, в першу чергу, необхідно підключити архітекторів, скульпторів, художників, залучити інвесторів та обов'язково провести конкурс.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: На Вінничині у водія ...

КОМЕНТАРІ