загрузка...
 Хмельниччина: на Ярмолинеччині охороняти правопорядок міліціонерам допомагають члени громадського формування «Титан»

Хмельниччина: на Ярмолинеччині охороняти правопорядок міліціонерам допомагають члени громадського формування «Титан»

31.03.15 10:39 0 301
Раніше активісти долучалися до патрулювання міста тільки у вихідні та святкові дні, але впродовж останніх кількох місяців вони виходять на охорону громадського порядку щовечора.

Громадське формування «Титан» створено в Ярмолинцях 10 років тому. За цей час його члени здобули серед місцевого населення повагу та авторитет. До його складу входять підприємці, державні службовці, пенсіонери.

Зазвичай члени формування заступають на охорону громадського порядку з правоохоронцями на свята або у вихідні. Для 9-тисячних Ярмолинець цього достатньо. Але коли виникає потреба, хлопці завжди готові прийти на допомогу. Впродовж останніх кількох місяців, відколи охорона громадського порядку здійснюється в посиленому режимі, «титанівці» щовечора заступають на патрулювання разом з працівниками Ярмолинецького райвідділу міліції.

Можна досягти значних успіхів у боротьбі зі злочинністю, якщо об'єднати усіх разом навколо спільної мети: органи місцевого самоврядування, організації, навчальні заклади, правоохоронні органи, небайдужу громадськість, — говорить начальник міліції Ярмолинеччини Олександр Завадський. — Лише разом зуміємо подолати негативні явища, які панують у суспільстві. Так, участь добровольців в охороні громадського порядку дозволяє збільшити кількість патрульних нарядів, що, у свою чергу, робить вулиці селища безпечнішими.

Самі ж активісти стверджують, що участь у громадському формуванні — це вияв їхньої громадянської позиції. Таким чином вони допомагають не тільки міліції, а й населенню.

СЗГ УМВС України

в Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Чернівецькій області ...

КОМЕНТАРІ