В Житомирській області рятувальники проводять заходи для забезпечення безпечного святкування Великодня

В Житомирській області рятувальники проводять заходи для забезпечення безпечного святкування Великодня

31.03.15 16:44 0 428
Наближається одне з найбільших релігійних свят – Великдень. Це свято пов’язане зі скупченням великої кількості людей в храмах та масовим використанням ними відритого вогню, зокрема свічок в релігійних закладах. З метою попередження надзвичайних подій під час богослужінь на Великдень, рятувальники проводять роз’яснювальну роботу.

Так, 30 березня працівники ДСНС завітали до ряду релігійних споруд міста Житомира аби донести до богослужителів та прихожан церкви елементарні правила пожежної безпеки. З настоятелями рятувальники провели інструктажі та бесіди, вручили пам’ятки та листівки, що згодом розмістили у храмах та на стендах. Також вогнеборці розповіли та наглядно продемонстрували, як правильно користуватись вогнегасником.

Надзвичайники сподіваються, що проведена робота не буде марною – священнослужителі та церковна громада усвідомлюють відповідальність, яка покладається на них щодо дотримання правил пожежної безпеки. Наразі фахівці ДСНС України продовжують проводити роз’яснювальну роботу та максимально сприяти у забезпечені високого рівня обізнаності правилам пожежної безпеки у всіх культових спорудах області.

У ДСНС у Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Міністерство молоді та ...
Наступна новина: Разом з декларацією на ...

КОМЕНТАРІ