загрузка...
 Валерій Коровій : «Розробка Стратегії 2020 - це лише перший крок,а попереду - побудова чіткої системи підпорядкування усіх наших дій цьому стратегічному документу» (+фото)

Валерій Коровій : «Розробка Стратегії 2020 - це лише перший крок,а попереду - побудова чіткої системи підпорядкування усіх наших дій цьому стратегічному документу» (+фото)

31.03.15 08:21 0 315
На цьому наголосив очільник області під час апаратної наради в облдержадміністрації 30 березня.

«Стратегія збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року – це базовий документ і всі наші документи , що розробляються у будь – якій галузі: культури,освіти, медицини, повинні посилатись на нього. Розробка Стратегії - це лише перший крок , а попереду - побудова чіткої системи підпорядкування усіх наших дій цьому стратегічному документу. Тож роботу розпочато, наступний етап – винесення Стратегії 2020 на обговорення громадської ради , проведення декількох круглих столів з цього питання , щоб на кінець травня винести цей документ на розгляд депутатського корпусу»,- підкреслив голова ОДА.

Про підготовку стратегічного документу, розробленого за європейськими стандартами на період, що синхронізується із Державною стратегією регіонального розвитку до 2020 року, та його основні положення у формі презентації доповів учасникам наради директор департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Олександр Якубик.

Він назвав 2 принципові відмінності від попередніх Стратегій – широке залучення громадськості до розробки та обговорення документу та підготовка Планів його реалізації.

До складу робочої групи з приведення Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року у відповідність із Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2020 року увійшли провідні фахівці з економічних наук, керівники профільних департаментів та управлінь облдержадміністрації, представники депутатського корпусу обласної Ради, керівники підприємств, представники всіх вищих навчальних закладів області, спеціалісти з координації міжнародних проектів.

Основними стратегічними цілями розвитку Вінниччини на період до 2020 року визначено такі:

- Забезпечення територіальної цілісності області;

- Диверсифікація структури економіки області та розвиток інновацій;

- Залучення інвестицій та розвиток міжнародних відносин;

- Екологічна безпека області;

- Розвиток соціальної, культурної та туристичної сфери області;

- Розвиток місцевого самоврядування, бюджетна децентралізація та міжбюджетні відносини

Олександр Якубик зазначив, що до винесеної на обговорення обласної Стратегії -2020 можуть бути внесені доповнення до 6 квітня 2015 року.

Ознайомитись із текстом « Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року» можна на сайті обласної державної адміністрації :

http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/web_alldocs/Doc%D0%9B%D0%9C%D0%9B%D0%A79TEHE2Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 3 квітня у Луцьку стартує ...
Наступна новина: Волинська область: за ...

КОМЕНТАРІ