загрузка...
 За мир в Україні молилися віряни римсько-католицької церкви області (+фото)

За мир в Україні молилися віряни римсько-католицької церкви області (+фото)

31.03.15 13:26 0 361
27 березня начальник управління у справах національностей та релігій І.Салецький взяв участь у Дієцезіальній Хресній Дорозі вірян РКЦ у м. Шаргород. Ходу очолив єпископ Одесько-Сімферопольськиї дієцезії Броніслав Бернацький.

Молитва за Україну – такою була тема паломництва, яке щоквартально відбувається у місті Шаргород.

Численне духовенство та близько трьох тисяч прочан з Вінницької, Хмельницької, Житомирської та Тернопільської областей пройшли трикілометровий шлях від храму св. Флоріана, зупиняючись біля 14 капличок-стоянь, які символізують основні моменти страждань Ісуса Христа.

Християни звертали свої молитви за мир в державі, за те, щоб в єдності і вірі подолати всі труднощі. Молилися за український народ, злагоду та духовне пробудження України.

29 березня християни західного обряду відзначили Вербну (Пальмову) неділю. Понад сотня вірян РКЦ м. Вінниці, члени неокатехуменальних спільнот, під керівництвом єпископа-ординарія Кам'янець-Подільської дієцезії Леона Дубравського, хресною ходою пройшли центральними вулицями міста до костелу Пресвятої Діви Марії Ангельської, вшановуючи таким чином урочистий вхід Господній в Єрусалим.

В цей же день, в Тульчині, театралізованою Хресною Дорогою пройшли вірні РКЦ під гаслом - «Через хрест до воскресіння. Христос Воскрес — Воскресне Україна!». Двокілометровою дорогою пройшли прочани, періодично зупиняючись та згадуючи страждання Ісуса Христа. Під час кожного стояння читалися вірші про Україну, про людей яких торкнулась шня війна.

До хресної ходи долучилось біля 400 віруючих католиків міста Тульчин, навколишніх міст та сіл, а також представники церкви Християн Віри Євангельської.

Участь у публічному релігійному дійстві взяли працівники управління у справах національностей та релігій обласної державної адміністрації та голова Тульчинської районної державної адміністрації Підболячний Микола Васильович, які подякували вірянам за спільні молитви, вкрай необхідні для нашої держави.

Театралізована Хресна Дорога вірян РКЦ Тульчинського району пройшла вперше і мала на меті зміцнення віри, заклик до миру, єдності та небайдужості до подій, що відбуваються на сході України.Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рівненські міліціонери ...
Наступна новина: Хресна дорога за мир і ...

КОМЕНТАРІ