Анатолій Сіренко: «Поборемо корупцію разом» (+фото)

Анатолій Сіренко: «Поборемо корупцію разом» (+фото)

31.03.15 10:28 0 305
Кардинальні зміни, що відбуваються в житті українського суспільства, викликають посилену увагу до питання протидії корупції.

Звідусіль лунають найрішучіші заклики боротьби з корупційними проявами. Щоденні випуски новин констатують факти затримання нових чиновників «на гарячому».

Все це свідчить, що Україна таки зрушила з мертвої точки.

В народі продовжують звучати розмови про зловживання з боку працівників ДАІ, насамперед інспекторів дорожньо-патрульної служби. Звичайно такі розповіді завдають відчутної шкоди як авторитету служби так і інституту державної влади в цілому. Низку соціальних передумов корупційним діянням наразі намагається вирішити влада. Але багато що залежить від нас самих.

Боротися необхідно не лише з тими, хто отримує неправомірну винагороду, а й з тими, хто її пропонує. Якщо правильно функціонує суспільство, то в ньому немає місця корупції.

Департамент ДАІ, під час проведення негласних перевірок роботи підпорядкованих підрозділів на лінії, неодноразово фіксував факти очевидної провокації хабара з боку порушників Правил дорожнього руху.

Лише за поточний рік задокументовано 360 випадків пропозиції неправомірної вигоди працівникам ДАІ з боку учасників дорожнього руху. По 160 з них уже відкрито кримінальні провадження.

Шановні громадяни, нам усім слід закарбувати в свідомості, що кожен повинен відповідати за свої проступки. Працівник ДАІ, який

вимагає від порушника кошти, має понести визначене Кримінальним кодексом покарання та залишити лави служби. Але й водій, який допустив порушення ПДР, повинен визнати це та внести до бюджету країни встановлений чинним законодавством штраф, а не шукати шляхи його уникнення.

Лише за таких умов ми будемо гідно виглядати в очах один-одного.

Наразі Державтоінспекція розгорнула широкомасштабну інформаційну кампанію з попередження корупційних діянь під час нагляду за дорожнім рухом. У містах та на автодорогах з інтенсивним рухом уже розміщено 260 білбордів тематичного змісту. На них розміщено у тому числі й телефон моєї приймальні (044-272-57-52).

Охоче почую всіх, хто надасть інформацію про корупційні діяння з боку працівників Державтоінспекції. Жодне звернення не залишиться без перевірки. Винні понесуть відповідальність.Начальник ДДАІ МВС Анатолій Сіренко
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Міліціонери знайшли ...

КОМЕНТАРІ