загрузка...
 Припинено незаконну реалізацію підакцизних товарів у Володимирі-Волинському

Припинено незаконну реалізацію підакцизних товарів у Володимирі-Волинському

31.03.15 16:08 0 303
Ще в лютому минулого року за повідомленнями громадських організацій та окремих громадян працівниками міліції було проведено обшук і вилучено фальсифіковану алкогольну та тютюнову продукцію у складських приміщеннях на вулиці 20 липня у місті Володимир-Волинському.

Проте підприємливі організатори незаконного бізнесу продовжували свою діяльність за споглядацької позиції правоохоронних органів та органів влади.

Лише за втручання прокуратури області вдалося припинити подальший збут ними підакцизних товарів.

Завдяки належно скоординованим процесуальними керівниками розслідування діям працівників прокуратури, слідчого управління фінансових розслідувань та управління власної безпеки Головного управління Державної фіскальної служби в області із залученням представників ГО "Правий сектор Волині" 27 березня 2015 року проведено повторний обшук у складських приміщеннях.

Правоохоронцями виявлено та вилучено з незаконного обігу більше 40 тисяч пачок цигарок, 200 літрів спиртогорілчаної продукції, а також понад 180 тис. грн., одержаних спритниками від незаконної реалізації підакцизних товарів.

Зважаючи на усі здобуті докази, найближчим часом горе-бізнесменам буде повідомлено про підозру у незаконному виготовленні, зберіганні та збуті підакцизних товарів.

Прес-служба прокуратури області

Get the Flash Player to see this player.

url=/userfiles/flash/VolynVideo/tsigarky.flv iurl=/userfiles/image/Volyn/logo2.jpg width=640 height=480 loop=false play=false downloadable=false fullscreen=true displayNavigation=true displayDigits=true align=center dispPlaylist=none playlistThumbs=false
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові зросла ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: за ...

КОМЕНТАРІ