загрузка...
 3 квітня у Луцьку стартує акція «Зробимо Луцьк чистим!»

3 квітня у Луцьку стартує акція «Зробимо Луцьк чистим!»

31.03.15 08:15 0 305
Екологічна акція “Зробимо Луцьк чистим”, метою якої є виховання відповідального ставлення громадян до довкілля, відбуватиметься у нашому місті вже вп'яте. Акція стартує 3 квітня о 12:00 у різних локаціях міста.

Заплановано прибирання п'ятнадцяти забруднених зон, серед яких Центральний парк ім. Лесі Українки, парк 900-річяя, парк на вул. Потебні, Старе місто, парк за РАГСом, зона «Дитяча залізниця», Теремнівські ставки, “Студмістечко СНУ” (вул. Володимирська, 1) тощо. Надаємо детальний список зон.

Ініціаторами проведення акції є громадська організація “Lets do it. Ukraine”, за сприяння Луцької міської ради. Так, департамент ЖКГ забезпечуватиме вивезення зібраного сміття із передбачених зон, відділ екології забезпечить учасників акції мішками для сміття та рукавицями. У прибиранні візьмуть участь представники шкіл та найближчих до їх навчальних закладів зон прибирання. На зонах, де передбачено більше ста людей, будуть присутні медичні працівники.

Нагадуємо, що всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!-2015» є частиною всесвітнього руху «Lets Do It World», що об'єднав 11 мільйонів людей в 112 країнах для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку.

Запрошуємо усіх лучан долучитися до ініціативи та вийти разом 3 квітня, аби зробити Луцьк чистішим.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненському районі ...
Наступна новина: Валерій Коровій : «Розробка ...

КОМЕНТАРІ