Чернігів: Досвід – для майбутніх колег

Чернігів: Досвід – для майбутніх колег

31.03.15 15:06 0 411
Чернігівський міський голова Олександр Соколов провів традиційну лекцію для молоді, яка проходить навчання у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців. Короткотерміновий семінар має назву – "Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи".

Студенти випускних курсів вищих навчальних закладів Чернігова та Ніжина, які стали учасниками семінару, планують у майбутньому пов'язати свою професійну діяльність із роботою в органах місцевого самоврядування і державної влади. За інформацією організаторів, цього року для участі в програмі було відібрано 31 студента.

Міський голова розповів майбутнім колегам про особливості служби в органах місцевого самоврядування, сучасний соціально-економічний розвиток Чернігова, принципи формування доходів і видатків міського бюджету, цільові міські програми, що діють в обласному центрі Чернігівщини. Та, мабуть, найбільш цінними були поради наприкінці лекції. Зокрема, О.Соколов побажав молодим людям завжди залишатися людяними, незалежно від займаних посад, і ніколи не ставити перед підлеглими завдань, які не знаєш, як виконати сам.

Хлопці і дівчата мали можливість поставити свої питання міському голові й отримати на них відповідь. Молодь цікавили перспективи розвитку Чернігова, перегляд вартості проїзду в міському громадському транспорті тощо.

На згадку про лекцію керівник Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців Володимир Бойко подарував міському голові книгу "Владні інституції Чернігово-Сіверщини. Ілюстрована історія", що побачила світ у 2014 році.

Ірина Синельник
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Управління ДСНС у ...
Наступна новина: 16 квітня у Тернополі ...

КОМЕНТАРІ