Управління ДСНС у Волинській області звертається до священнослужителів та парафіян: дотримуйтесь правил пожежної безпеки у релігійних закладах!

Управління ДСНС у Волинській області звертається до священнослужителів та парафіян: дотримуйтесь правил пожежної безпеки у релігійних закладах!

31.03.15 15:00 0 288
Напередодні свята Воскресіння Господнього для запобігання виникнення пожеж у культових спорудах об’єднали свої зусилля Служба порятунку «101» та священослужителі. Проведено спільні профілактичні та застережні заходи щодо недопущення вогняної стихії у храми області. У релігійних конфесіях навчають своїх парафіян бути завжди обачними, уважними до власної безпеки та безпеки ближнього свого, застерігають від необережного поводження з вогнем. Рятувальники у свою чергу наголошують на суворому дотриманні правил пожежної безпеки в побуті та під час богослужінь у церквах, важливості забезпечення релігійних закладів первинними засобами пожежогасіння та системами протипожежної автоматики.

Управління ДСНС у Волинській області звертається до священнослужителів: дотримуйтесь правил пожежної безпеки у релігійних закладах, будьте обережні при користуванні відкритим вогнем, по закінченню Богослужіння вимикайте електричні прилади. Пильнуйте за справністю електричних мереж, забезпечте наявність у храмах достатньої кількості вогнегасників!

Ще раз звертаємось і до всіх волинян: будьте вкрай обережні у поводженні з вогнем, дотримуйтесь правил безпеки для власного блага! Свято бережіть найвищу цінність, даровану Богом, – людське життя!

У ДСНС у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Чернігів: Досвід – для ...

КОМЕНТАРІ