загрузка...
 Тренінг «Безпечне місто» крокує львівськими школами

Тренінг «Безпечне місто» крокує львівськими школами

31.03.15 12:44 0 293
27 березня фахівці Головного управління ДСНС України у Львівській області спільно із волонтерами Центру безпеки міста об’єднання «Самопоміч» провели тренінг «Безпечне місто» у СЗШ №100 міста Львова. Учням молодших класів розповіли про те, які дії можуть спричинити пожежу та чітко зазначили алгоритм дій у випадку виникнення пожежної небезпеки. Особливу увагу під час тренінгу акцентували на одній з основних причин виникнення пожеж - дитячих пустощах з вогнем.

Маленьким школярам нагадали про заборону спалювання сухої трави та розведення багать у не відведених для цього місцях, адже це може спричинити масштабну пожежу. Рятувальники та волонтери нагадали учням номери телефонів виклику екстрених служб та розповіли про те, що хибно чи жартома телефонувати надзвичайникам категорично заборонено, і за це передбачено адміністративну відповідальність.

Заняття відбулося у ігровій формі. Дітлахи переглянули навчальний мультфільм та освоїли кілька нових рухливих ігор. Працюючи в команді, школярі спілкувалися, вчилися взаємодіяти один з одним та допомагати у біді.

У підсумку малюки зробили висновок, що знання правил пожежної безпеки необхідно не лише професійним пожежним, а й будь-якій людині, а особливо дітям.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Тернопіллі у ...

КОМЕНТАРІ