загрузка...
 У Львові активісти шевченківської "Студентської Свободи" та ГО "Свій край" очистили від сміття парк "Електрон"

У Львові активісти шевченківської "Студентської Свободи" та ГО "Свій край" очистили від сміття парк "Електрон"

31.03.15 10:13 0 390
28 березня 2015 року в мікрорайоні Рясне шевченківська "Студентська Свобода" та громадська організація "Свій край" спільно із депутатом Львівської облради від виборчого округу № 2 свободівцем Йосифом Ситником очистили від сміття парк "Електрон". Про це розповів керівник Шевченківської організації "Студентська Свобода", організатор екологічної акції Роман Федишин.

"Незважаючи на дощову погоду, активісти спільно із мешканцями Рясного взяли участь у прибиранні. Парк дуже засмічений. Прикро, що така ситуація не тільки в парку на Рясному, а й в усіх парках міста. Нашою основною метою було не тільки очистити від сміття територію парку, а й донесті до людей думку, що смітити там, де відпочивають, не можна. Активісти громадської організації "Свій край" розробили гарні афіші, які ми розвішали по цілому парку: "Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять!", "Не будь биком, прибирай за собою!", – наголосив організатор екологічної акції.

Як розповів заступник голови Львівської обласної організації ВО "Свобода" з молодіжних питань Андрій Пшик, під час толоки активісти назбирали більш як 40 мішків сміття. "Враховуючи ситуацію із забрудненням парків, можна твердо сказати, що комунальні служби не справляються зі своїми обов'язками", – зазначив свободівець.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міської організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ